MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Dish 6104481

nr 610 4481

DISH

brass, leaf format, Design: Josef Frank, Svenskt Tenn, Sweden, formgivet på 1930-talets andra hälft, length: 20, Ostämplat,

Mässing, lövformat, Design: Josef Frank, Firma Svenskt Tenn, formgivet på 1930-talets andra hälft, längd: 20, Ostämplat

700

SEK 700

Monday November 16 2009
at 18:20:33

16/11 18:15:33 1      Vinnande bud